Často kladené otázky

Co poskytujeme návštěvníkům?

Hledáte kvalitní ekonomické subjekty ve Vašem blízkém okolí? Chcete vědět, jestli Váš obchodní partner má kvalitní nezávislé reference? Nebo by jste rádi zveřejnili svojí zkušenost s ekonomickým subjektem? Nabízíme Vám seznam veškerých firem, podnikatelů a ekonomických subjektů v České republice. U každého subjektu podáváme veškeré důležité veřejně přístupné informace, jako je obchodní název ekonomického subjektu, adresa, IČ.

 

 

Jak zaregistrovat Váš ekonomický subjekt?

Registrace je jednoduchá. Stačí klinkout na kolonku PŘIDAT SUBJEKT, vyplnit požadované údaje, následně zaškrtnout veškeré Vámi poskytované služby a kategorii, kde se má Váš subjekt zobrazit. Do 48 hodin Vám oznámíme zařazení, nebo nezařazení subjektu do našeho portálu. Každé přidání ekonomického subjektu je ZDARMA. Více info naleznete ve Všeobecných podmínkách.

 

 

Jak vybrat ten správný subjekt?

Možnosti hledání v katalogu jsou nepřeberné. Na výběr je filtrování podle krajů, a dle činnosti subjektu. K dispozici je i fulltextové vyhledávání a hledání dle IČ.

 

 

Proč využívat znamou firmu.net?

Výhodou našeho katalogu je přehlednost a jednoduchost. Můžete si snadno zjistit jaké služby Vámi hledaný ekonomický subjekt poskytuje, jaké jsou názory lidí z okolí subjektu a jaké hodnocení dosajuhe.

 

 

Jsou profily cíleně upravovány?

Ne. Profily jsou zveřejněny a nejsou cíleně upravovány podle požadavků ekonomického subjektu. Úpravu provádí pouze administrátor při povolování názorů uživatelů a to tak, že jsou povoleny pouze slušné, kontruktivní a normální názory.

Samotný ekonomický subjekt může požádat administrátora o úpravu obchodního názvu, nebo obchodního sídla dle aktuálního zápisu na obchodním rejstříku.

 

 

 

Kdo přidává ekonomické subjekty na znamafirma.net?

Jakýkoliv ekonomický subjekt může přidat jakýkoliv uživatel či návštěvník našeho portálu. Přidaný ekonomický subjekt nesmí již figurovat na portálu a zadané informace musejí být shodné s obchodním rejstříkem.

 

 

Jaké právo má portál ke zveřejňování informací?

Každý má právo na používání veřejných obchodních databází subjektů, které figurují ve veřejném obchodním prostoru a týkají se životů nás všech. Na základě tohoto záladního práva portál znamafirma.net zveřejňuje 3 základní neosobní informace o ekonomickém subjektu. Tím je oficiální obchodní název subjektu, oficiální obchodní sídlo ekonomického subjektu a obchodní identifikační číslo ( IČ).

 

 

Kolik stojí zápis na portálu?

Zápis i celý profil ekonomického subjektu je zdarma.

 

 


Všeobecné podmínky (odkaz)