pronájem skladů Praha

Moderní a progresivní skladování Vám zajistí sklad, který se nachází v areálu Výstaviště v Praze – Letňanech. Skladování bereme jako nedílnou součást logistického systému a jako spojovací prvek mezi zákazníky a skladem. Proces skladování máme vyvinutý přímo na míru zákazníkům. Skladové zařízení je strategicky umístěno v zóně Výstaviště Letňany s vynikajícím přístupem k dálnici E55. Naší prioritou je uspokojení logistických potřeb všech zákazníků prostřednictvím v poskytování kvalitních služeb a spolehlivosti. To znamená, co nejrychleji obsloužit našeho klienta, uložit a vydat mu uskladněné zboží. Rozhodujícími prvky pro naši činnost jsou klienti, konkurence, finance a legislativa. Za samozřejmost pokládáme spolehlivý a odborný přístup zaměstnance k zákazníkovi, rychlý a hladký průběh nakládky a vykládky zboží, balíků a zásilek.

Činnost ve skladu je založena na principu: příprava na uskladnění – vstup zboží – uskladnění – výstup zboží. Právě správným využíváním těchto činitelů vytváříme efekt pro dosažení správného fungování skladu jako celku. Za provoz skladu odpovídá skladník, který je pravidelně proškolován z hlediska bezpečnosti práce při manipulaci se zbožím a stroji. Každý zákazník je pro nás na prvním místě, každému je poskytnuta kvalitní logistická služba a individuální přístup, který respektujeme. Neustále se snažíme zlepšovat skladovací služby a hledáme stále nové postupy jak zdokonalit vybavení a obsluhu ve skladu za cenu přijatelných nákladů. Skladovací prostory splňují požadavky pro uskladnění konkrétních druhů a množství zboží, které má být u nás uskladněno.

Pojištění skladu…………

Areál, kde jsou skladovací prostory umístěny, je chráněn oplocením. Po celých 24 hodin využíváme služeb bezpečnostní agentury, která zajišťuje ochranu majetku a ostrahu celého objektu.

 

Kontakt

GPS : Loc : 50°7’41.662″N, 14°30’51.679″E

CENTRUMSPED s.r.o.Výstaviště PVA LetňanyBeranových 66719 900 PRAHA 9Czech Rep.

Tel: +420 225 291 670Mobil: +420 602 501 381E-mail: messeprag@centrumsped.cz